Stron

Rysunków

Narzędzi

Gier

NARZĘDZIA LEAN 

podejście praktyczne

Pierwsza i jedyna książka na polskim rynku, łącząca praktyczne doświadczenie autora poparte licznymi wdrożeniami w Polsce i na świecie oraz doświadczenie ponad 30 partnerów merytorycznych, którzy dzielą się swoją wiedzą na stronach www dedykowanych poszczególnym narzędziom!

Jedyna obecnie pozycja zawierająca wskazówki dla pracowników działów HR oraz działów HR Business Partner w zakresie Lean. 

Książka NARZĘDZIA LEAN – podejście praktyczne”, to:

 • pierwsze wydanie uwzględniające obszar HR!
 • spójne i praktyczne opisy najważniejszych narzędzi Lean
 • omówienie lean od Przywództwa do systemu Ssącego
 • liczne praktyczne porady autora
 • interaktywna formuła wykorzystująca kody QR
 • przykłady wskazujące zastosowania w praktyce
 • rekomendacje autora odnośnie stosowania narzędzi
 • uwzględnienie narzędzi dla logistyki i administracji
 • możliwość zadawania pytań!

RECENZJE

Książka Jacka Kukiza to dzieło niezwykłe.  Jackowi udała się sztuka niespotykana: skupił wokół siebie blisko 40 osób z szeroko rozumianego, polskiego środowiska lean. 
(więcej) 

Krzysztof Dobrowolski

Dla mnie, jako dla dziennikarza i inżyniera miło jest obserwować jak rodzime pozycje wydawnicze zaczynają dorównywać poziomem merytorycz-nym pozycjom amerykańskim… (więcej) 

Sławomir Szczepaniec

OPINIE CZYTELNIKÓW

Zakupienie książki było strzalem w dziesiątkę! Napisana prostym, zrozumiałym językiem na praktycznych przykładach. Dzięki tej pomocy udało mi się znaleźć pracę jako planista produkcji. Dziękuję!

Paulina

Planistka Produkcji

Doskonałe kompendium dla inżyniera! Bardzo interesujace przykłady i osobiste porady autora bez „lania wody”. Książka przydaje mi się na codzień. Dałem do przeczytania operatorom produkcji i nawiązała się super rozmowa!

Robert Kaczmarek

Inżynier Procesu

Cieszę się, że w książce znajduje się sporo treści poświęconych „miękkim” aspektom i informacji, które rzeczywiście mogą przydać się osobom z działu HR! Opis zagadnień ma prostą, przystępną formę przez co sama lektura staje się lekka i łatwa! 
Hania

Koordynatorka Lean

To miejsce czeka na  Twoją opinię !
Jacek Kukiz

Autor książki

Książka jest solidną dawką wiedzy! Cieszę się, że w jednym miejscu zebrane zostały informacje o tylu narzędziach. Bardzo ciekawy jest dodatek z grami, które otwierają oczy na opisywane zagadnienia.  

Maciej Jerzak

Dyrektor Produkcji

Dyrektor zakładu ma wiele na głowie.  Dlatego w  jego pracy cenne są źródła, których można użyć szybko i efektywnie. I taka jest ta książka! Można powiedzieć, że to encyklopedia menedżera. 

Remigiusz Podcaba

Dyrektor Zakładu

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ !

Miejsce dla Ciebie.

"Narzędzia Lean" - książka drukowana

"Narzędzia lean" to książka dla czytelnika poszukującego prostego opisu narzędzi i przykładów ich zastosowania w praktyce.

Otrzymujesz:

 • książkę "Narzędzia lean" w wersji drukowanej. Oprawa miękka, 260 stron

"Narzędzia Lean" - eBook

"Narzędzia Lean" - e-book

Otrzymujesz:

 • książkę "Narzędzia lean" w wersji elektronicznej.
 • formaty: mobi, epub, pdf

"Narzędzia Lean" - ZESTAW książka drukowana + eBook

"Narzędzia lean" to książka dla czytelnika poszukującego prostego opisu narzędzi i przykładów ich zastosowania w praktyce.

Otrzymujesz:

 • książkę "Narzędzia lean" w wersji papierowej. Oprawa miękka, 260 stron
 • książkę w postaci elektronicznej: mobi, epub, pdf

DLA KOGO ?

SUPER PRAKTYCZNY ZESTAW NARZĘDZI LEAN!

Książka, napisana jest przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach LEAN w Polsce i na świecie. Szczególnie przeznaczona jest dla osób poszukujących zwięzłego i praktycznego opisu narzędzi LEAN. Opisy prowadzone są zrozumiałym językiem i zawierają liczne komentarze Autora. Pozycja jest przygotowana w  formie, umożliwiającej korzystanie z niej na co dzień. Będziesz do niej wracał wielokrotnie! Szczególnie polecana jest dla:

ADEPTÓW LEAN

Wchodzisz dopiero w świat LEAN, lub być może będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie usprawnień, a może będziesz kierował warsztatami KAIZEN? Tu znajdziesz inspirację, opisy poszczególnych narzędzi z przykładami, a także gry, które mogą pomóc Ci w prowadzeniu warsztatów. Zwróć uwagę na rozdział o kolejności wdrażania poszczególnych narzędzi. Zyskaj przewagę na starcie!

STUDENTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Niedługo wejdziesz na rynek pracy. W książce znajdziesz niezbędne Ci informacje na temat narzędzi LEAN i ich zastosowania, dzięki czemu będziesz mógł zaskoczyć swoją wiedzą potencjalnego pracodawcę. Zaskocz swojego przyszłego pracodawcę!

PRACOWNIKÓW FIRM PRODUKCYJNYCH, USŁUGOWYCH I ADMINISTRACJI

Chciałbyś uporządkować swoją wiedzę o narzędziach LEAN, poczytać o ich zastosowaniu nie tylko na produkcji, ale w administracji i logistyce, a może wykorzystać na swoim stanowisku pracy lub w firmie? Ta książka to świetny start do dalszego zgłębiania wiedzy!

KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Wdrażasz koncepcję LEAN lub planujesz takie wdrożenie i potrzebujesz zestawienia narzędzi dla poszczególnych etapów wdrożenia? Chciałbyś przekazać wiedzę o narzędziach LEAN swoim pracownikom ? Wierzę, że znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań!

PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW HR oraz HR BUSINESS PARTNER

Na co dzień prowadzisz rekrutacje lub zajmujesz się wsparciem procesów biznesowych? W tej książce znajdziesz informacje niezbędne w procesach rekrutacyjnych na stanowiska operatorskie, kierownicze i managerskie, zarówno w firmach produkcyjnych, jak i usługowych oraz w obszarach administracji. Podpowiem Ci, na co zwrócić uwagę!

PRAKTYKÓW LEAN

Na co dzień zajmujesz się wdrożeniami i szkoleniami z  zakresu LEAN? Potrzebujesz przystępnego opisu narzędzi dla uczestników szkleń czy warsztatów? Znajdziesz tu opisy większości niezbędnych narzędzi, zapoznanie się z nimi może być dobrym zadaniem domowym dla Twoich słuchaczy!