Młody Lean Lider to jedna z niewielu w Polsce akcji edukacyjnych łączących ze sobą młodzież, nauczycieli, ekspertów lean oraz firmy!

Młody Lean Lider

Młody Lean Lider

Na zdjęciu po lewej stronie Piotr Bielawski, ja oraz Krzysiek Dobrowolski kilka chwil przed rozpoczęciem półfinałów 2019 we Wrocławiu.

Ogromna pasja widoczna na każdym kroku powoduje, że przyciągają oni do siebie pozytywnych ludzi z całej Polski!

Dodatkowo, Młody Lean Lider to młody człowiek w wieku 14-19 lat, kóry jest Europejczykiem ciekawym świata i jego różnorodności, który poszukuje rzetelnych źródeł wiedzy i informacji,

Niewątpliwie to także wytrwały Gracz Zespołowy, który jest gotowy na wyzwania i świadomy swoich talentów, które wykorzystuje na rzecz wspólnych sukcesów zespołu.

Jako kreatywny młody człowiek wychodzi przykładowo poza utarte szlaki i schematy i dostrzega szanse i możliwości tkwiące  w otaczającym go świecie.

NIe tylko ma otwarty umysł, nastawiony na rozwój, ale także poszukuje twórczych sposobów na doskonalenie siebie i swojego otoczenia.

Jednocześnie Młody Lean Lider to przyszły pracownik europejskiego rynku pracy, który jest cennym nabytkiem dla pracodawcy.

Z przyjemnością jestem częścią tej ogólnopolskiej akcji i wspieram ją jako juror! 

Program skłąda się z 3 etapów

ETAP 1 ROZWÓJ POSTAW

Uczestnicząc w projekcie, otrzymujecie wraz z opiekunem grupy scenariusz gry symulacyjnej Lean Management oraz zadania dodatkowe. W międzyczasie nauczyciele przechodzą szkolenie, które przygotowuje ich do poprowadzenia grupy, a każda ze szkół organizuje wewnętrzne rozgrywki.

ETAP 2 ROZWÓJ WIEDZY

Grupy, które przeszły do II-go etapu reprezentują swoją szkołę w rozgrywkach międzyszkolnych o charakterze ogólnopolskim. W poradzeniu sobie z tymi zadaniami pomoże Wam dostęp do merytorycznych wskazówek. Następnie najlepiej współpracujące grupy o najwyższych rezultatach przechodzą do rundy finałowej!

ETAP 3 ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI

Runda finałowa rozgrywana jest przez okres 2 miesięcy (3 x 3h wizyty) w jednym z przedsiębiorstw. Zadaniem finalistów jest takie opracowanie pomysłów doskonalących aby udoskonalić zaobserwowane procesy. Każda grupa finalistów otrzymuje opiekuna ze strony firmy.

I CIEBIE TEŻ ZACHĘCAM DO UDZIAŁU!

Więcej  możesz przeczytać na stronie internetowej: https://www.leaneducation.pl

Na zdjęciu poniżej gościnna sala Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.