Spotkanie w Szczecinie

Spotkanie w Szczecinie

Spotkanie lean w Szczecinie! Do tej pory jakoś tak się układało, że spotkania odbywały się we Wrocławiu, Łodzi oraz Gliwicach. Zawsze jak tylko mogłem starałem się w nich uczestniczyć, ale jednak do Szczcina mi najbliżej. Tym razem spotkanie w Szczecinie, zatem nie mogłem tego wydarzenia odpuścić!

Współorganizatorem wydarzenia był Klub Lean Management, a w jego imieniu wystąpił Jakub Jasicki.  Spotykaliśmy się natomiast w gościnnych progach Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

W trakcie tego wydarzenia najbardziej ciekawy byłem prelekcji Jakuba Jasickiegi na temat „Danaher Business System„. Była to dla mnie szczególnie intersująca prelekcja. Tu od razu muszę stwierdzić, że ten system jest mi bardzo bliski, jako że właśnie z nim mam do czynienia na co dzień!

Joanna Maria Czerska, zgodnie z obietnicą sprzed kilku miesięcy, przedstawiła swoje słynne „grabki” – autorskie narzędzie oparte na Throughput Accounting. Fajne, proste i przemawiające do „nieksięgowych”!

Warsztaty

W ramach tego spotkania lean odbył się także warsztat: „Oczywiste (nie)oczywistości, czyli odkrywanie wspólnego języka. Jako podstawa powodzenia każdego projektu, był to świetny przykład na ćwiczenie komunikacji w zespole . Same Warsztaty poprowadzili Ania i Tomek! Świetne ćwiczenie, które jak najserdeczniej polecam!

Takie spotkania to nie tylko prelekcja. zachęcam Cię do uczestnictwa ze względu na możliwośc wymiany doświadczenia, a także poznania nowych osób. Wszyscy, którzy poświęcają swój czas na tego typu spotkania okazują swoje zaangażowanie.

Spotkasz  tam zatem osoby, dla których lean jest czymś ważnym i z którymi naprawdę warto wymienić doświadczenia. Jest to też ważne z tego powodu, że każdy z nas ma swoje własne doświadczenia i taka wymiana procesntuje w naszej codziennej pracy. Dlatego moim zdaniem każde spotkanie lean jest warte uczestnictwa!

A tu linki to naszych innych spotkań:

Wrocław

Gliwice

Poznałem tam wielu świetnych ludzi i to cenię najbardziej!

(zdjęcia dzięki: Niech Lean Będzie z Wami!)